Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Modrý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Modrý
Velký kufr BOXING je navržen pro dlouhé cesty, náročné expedice i cestovatele, kteří se nechtějí omezovat prostorem ani odolností.
Extrémně pevná skořepina z recyklovatelného polypropylenu poskytuje maximální ochranu obsahu a bez problémů zvládá i velmi intenzivní zacházení během přepravy. Kufr je vybaven čtyřmi dvojitými kolečky s odpružením, která zajišťují plynulý, tichý a stabilní pohyb na jakémkoliv povrchu. Integrovaný TSA kombinační zámek chrání tvé věci při cestování po celém světě a umožňuje bezpečné letištní kontroly. Díky rozšiřitelnému systému snadno zvětšíš objem kufru, když potřebuješ více prostoru na návrat. Praktická horní i boční madla usnadňují manipulaci při zvedání i nakládání. Sportovně-elegantní design kolekce BOXING pracuje s kontrastem matných a lesklých ploch a je dostupný v široké škále barev. Interiér je plně podšitý a vybaven dělicí přepážkou, kapsami a kompresními popruhy na obou stranách, díky čemuž zůstane obsah kufru přehledně uspořádaný a bezpečně fixovaný po celou dobu cesty.
BOXING je kufr, který vydrží všechno - dřív tě omrzí, než by se poškodil.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | BOXING |
| Rozměry v x š x h (cm) | 77 x 53 x 29/ 32 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Tmavě modrá - námořnická |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Objem | 105/ 115 litrů
- boční zip pro zvětšení kapacity až o 20% |
| Materiál | Polypropylen
- extrémně odolný a pevný |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - oboustranný balicí systém - kompresní fixační popruhy |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek
- 3 bodový - identifikační kód a pojistka TSA, zámek ani kufr tak při oprávněné bezpečnostní kontrole nebude poničen |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka
- komfortní kolečka otočná o 360° - snadný pohyb a optimální stabilita |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní části pro snadné zvedání - rukojeť na horní a boční straně |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Velké kufry do 77 cm |
| BARVA | Modrá |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Uzamykatelná výsuvná trolej, Fixační popruhy, Vnitřní zipová přepážka, Expandér - možnost zvětšení |
| HLEDÁM | Plastový kufr |
| VÁHA | 4 - 5 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 111 - 120 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Výška | 77 cm |
| Délka | 32 cm |
| Šířka | 53 cm |
| Kapacita | 115 l |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Petrolejový
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Černý
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Modrý
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Béžový
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Tiffany modrý
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Korálový
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Zelený
Gladiator BOXING Velký kufr z polypropylenu 77 cm - Šedý