VÝMĚNA nebo VRÁCENÍ

VÝMĚNA A VRÁCENÍ

Tyto podmínky se vztahují pouze na případy, kdy kupující je spotřebitelem
(dle § 419 občanského zákoníku).

Jak postupovat, když vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit v zákonné 14denní lhůtě?
Při nákupu přes internetový obchod máte dle občanského zákoníku jako spotřebitel právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky. Pro odstoupení od smlouvy lze využít u nás emailově vyžádaný formulář.  Uvedené znamená, že zboží můžete vrátit nebo za níže uvedených podmínek můžete požadovat jeho výměnu. V ideálním případě nám posílejte zboží na vrácení v původním obalu. Právo odstoupit od smlouvy však není dáno v případech dle § 1837 občanského zákoníku, tzn. zejména v případech, pokud se jedná o dodávku zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, nebo o dodávku zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.
Bude-li zboží použité nebo poškozené, odpovídá kupující prodávajícímu za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnost.
Právo vrátit nebo vyměnit zboží do 14 dnů od převzetí zboží máte jen při nákupu přes internetový obchod.
O průběhu výměny nebo vrácení zboží vás budeme informovat emailem.

►  VÝMĚNA ZBOŽÍ
Pokud vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí vám velikost nebo se vám nelíbí barva apod.), pošlete nám zboží zpět.
Přiložte kopii dokladu o nákupu a připište na u nás vyžádaný formulář, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost, kód zboží.
Zboží Vám podle dostupnosti náhradního zboží vyměníme a co nejdříve pošleme. Jde-li o výměnu zboží zákazník poštovné uhradí na své náklady.

►  VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Pokud vám zboží nevyhovuje a nechcete je vyměnit za jiné, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
Přiložte kopii dokladu o nákupu (fakturu) společně s u nás vyžádaným formulářem.

Peníze za zboží i poštovné (pokud vám bylo účtováno při prodeji ve faktuře) vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu. Náklady spojené s vrácením zboží však neproplácíme.
Došlo-li ke snížení hodnoty vraceného zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti, započteme toto snížení hodnoty vraceného zboží na cenu tohoto zboží.

Původní balení zboží
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které budeme mít s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Adresa pro zasílání zboží:
" VÝMĚNA" nebo “VRÁCENÍ
eshop - SAPIEN.cz - kufry, zavazadla
Branka 937
76326 Luhačovice
V žádném případě neposílejte zpět zboží na dobírku! Tyto zásilky nebudou přijaty a budou doručeny zpět odesílateli.
Na základě Vámi zvolených parametru, není k dispozici žádný produkt