Troop London TRP0501 Dámská peněženka - Hnědá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0501 Dámská peněženka - Hnědá
Dámská peněženka Troop London se zapínáním na zip.
V peněžence jsou prostory pro platební karty a jiné doklady. Je vyrobena pouze z přírodních materiálů.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | HERITAGE COLLECTIONS |
| Novinka | únor 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 9,7 x 19,5 x 2,5 cm |
| Barva | Hnědá |
| Hmotnost | 0,155 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Hlavní kapsa - 1 kapsa na zip na drobné mince - 12 přihrádek na doklady a kreditní karty |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Hnědá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| HLEDÁM | Peněženku |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,155 kg |
| Výška | 9,7 cm |
| Délka | 2,5 cm |
| Šířka | 19,5 cm |
| Spona | Zip |