John Travel JMENOVKA na kufr - FRAGILE
Máte dotaz?
Podrobný popis - John Travel JMENOVKA na kufr - FRAGILE
Vtipná jmenovka vybízející pracovníky k citlivějšímu zacházení s vaším křehkým cestovním kufrem.
Velmi nápadná jmenovka na kufr je užitečným doplňkem , bez kterého se na cestách neobejdete, zvláště v případě, že vašemu stávajícímu kufru chybí integrovaný adresní štítek.
Cestujete-li často letadlem, pak rozhodně oceníte i sekundární funkci jmenovky - díky jedinečnému vzhledu svůj kufr vždy snadněni rozpoznáte v záplavě zavazadel na páse v letištní hale.
| Značka | JOHN TRAVEL |
|---|---|
| Rozměry v x š (cm) | 5,5 x 10 cm |
| Barva | Žlutá |
| Hmotnost | neuvedena |
| Materiál | PVC |
| Manipulace | Jednoduchá
- snadné zapínání |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Žlutá |
| MATERIÁL | PVC |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | JOHN TRAVEL |
| Výška | 5,5 cm |
| Šířka | 10 cm |