Troop London TRP0207 Pánská brašna, NTB 15,6 - Modrá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0207 Pánská brašna, NTB 15,6 - Modrá
Velká brašna Troop London přes rameno
pro pohodlné přenášení notebooku. Taška je vhodná k účelnému využití do zaměstnání i pro volný čas.
Přední klopa brašny vyrobené z pevného bavlněného plátna je uzavíratelná dvěma magnetickými poutky, která jsou schována za sponami z měkké kůže ozdobené mosazným kováním. Pod přední klapkou je prostorná kapsa na zip s otvory pro vaše obchodní či kreditní karty, poutka na pero a kapsa na telefon.
Hluboké a prostorné hlavní oddělení je uzavíratelné horním zipem, což zajišťuje vyšší bezpečnost při přenášení věcí. Vložit sem můžete pohodlně velké knihy, složky, archy formátu A4 nebo i oblečení.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Novinka | říjen 2018 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 32 x 40 x 16 cm |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook |
ANO
- pro velikost až 15,6" |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - prostorná přední kapsa na klopě s uzavíráním na zip - pod klopou kapsa - uzavíratelná zipem Hlavní kapsa - polstrovaný vak pro bezpečný přenos notebooku - pohodlně se do tašky vejdou formáty A4 - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Klopa brašny
- uchycuje se magnetky na obou stranách Plátěný popruh - plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Modrá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Prostor pro notebook, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| URČENO PRO | Muže |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Pro NOTEBOOK | 15,6" |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Výška | 32 cm |
| Délka | 16 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Typ - taška | notebook |