Vogart JADE Ledvinka - Šedá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart JADE Ledvinka - Šedá
Nová kolekce městského stylu z nylonu, lehkého materiálu vhodného pro cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi, jako je Vueling. Ve třech barvách: modrá, zelená a šedá.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | JADE |
| Rozměry v x š x h (cm) | 15 x 35 x 9cm |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 0,16 kg |
| Objem | 4 l |
| Materiál |
Nylon
- pevný a odolný materiál |
Parametry
| BARVA | Šedá |
| MATERIÁL | Nylon |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | do 10 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Hmotnost | 0,16 kg |
| Výška | 15 cm |
| Délka | 9 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Kapacita | 4 l |
| Typ - taška | ledvina |