Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Černá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Černá
Taška
Troop London Classic Canvas
přes tělo je kompaktní model s jedním hlavním oddílem.
Uvnitř najdete kapsu na telefon, dále kapsu na zip a malou přední kapsu. Tato plátěná taška je ideálním společníkem pro turisty, protože pojme pasy, peněženky a menší elektroniku. Z vnějších prvků zaujme nastavitelný ramenní popruh z plátna s mosaznými přezkami. Přední klopa je uzavřena koženou přezkou a mosaznými detaily, přičemž pod ní je magnetický klips. Vpředu je kapsa na zip, a pod klopou další kapsa na zip. Na zadní straně tašky je ještě jedna kapsa. Uvnitř najdete bezpečnostní kapsu na zip a kapsu na telefon. Hlavní oddíl je prostorný a má zip pro bezpečné uschování vašich věcí.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 19 x 14 x 7 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsy - pod klopou kapsa na suchý zip - menší kapsa na zip nad ní Hlavní kapsa - prostorná a voděodolná - kapsa na mobilní telefon - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - otevřená kapsa |
| Manipulace |
Klopa brašny
- uchycuje se magnetkem - přezka na pásku je pouze designového charakteru Plátěný popruh - plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Výška | 19 cm |
| Délka | 7 cm |
| Šířka | 14 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Doporučené produkty
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Uhlová
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Hnědá
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Modrá
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Khaki
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Černá
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Burgundy
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Oranžová
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Denim
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Šedá
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Tyrkysová
949 Kč
Troop London TRP0213 Taštička přes rameno - Fialová
949 Kč