Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Tyrkysová
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Tyrkysová
Taška přes rameno Troop London
se vyznačuje jednoduchým, ale prostorným designem s jednou hlavní přihrádkou a několika zipovými kapsami.
Na přední straně je zipová kapsa pro rychlý přístup k důležitým předmětům. Zadní strana obsahuje bezpečnou zipovou kapsu pro extra ochranu vašich cenností. Taška má nastavitelný plátěný popruh s mosazně pokovenými sponami, což zajišťuje pohodlné a stylové nošení. Součástí je také praktický držák na klíče. Uvnitř tašky se nachází jedna zipová kapsa pro maximální bezpečnost věcí a kapsa na telefon pro větší praktičnost. Hlavní přihrádka je hluboká a prostorná, vybavená horním zipem, který zaručuje, že vaše nezbytnosti a elektronika budou bezpečně uloženy.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 26 x 21 x 9 cm |
| Barva | Tyrkysově modrá |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - na samostatný zip Hlavní kapsa - prostorná - kapsička na mobilní telefon - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Plátěný popruh
- plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Modro-zelená |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Výška | 26 cm |
| Délka | 9 cm |
| Šířka | 21 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Doporučené produkty
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Khaki
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Uhlová
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Hnědá
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Modrá
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Šedá
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Růžová
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Tyrkysová
1 099 Kč
Troop London TRP0218 Taška přes rameno - Fialová
1 099 Kč