Troop London TRP0507 Dámská taška přes rameno - Modrá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0507 Dámská taška přes rameno - Modrá
Dámská taška s odnímatelným ramenní popruhem vyrobená z kultovního přírodního plátna, který vytváří styl a dokonale plní svou funkci.
Taška má více kapes pro jednoduchou organizaci věcí. Tkanina po dlouhém používání postupně stárne a stane se jedinečným vintage vzhledem.
Taška má více kapes pro jednoduchou organizaci věcí. Tkanina po dlouhém používání postupně stárne a stane se jedinečným vintage vzhledem.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Novinka | prosinec 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 20 x 33 x 15 cm |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - malá otevřená přední kapsa Hlavní kapsa - menší kapsy na drobnosti - telefon, tužky, peněženku - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - vnější zipová kapsa na cennosti |
| Manipulace | Plátěné rukojeti
- plátěné ramenní popruhy - odnímatelné popruhy přes rameno |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Modrá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Výška | 20 cm |
| Délka | 15 cm |
| Šířka | 33 cm |