Troop London TRP0505 Dámská taška přes rameno - Šedá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0505 Dámská taška přes rameno - Šedá
Dámská taška Troop London z ikonického praného plátna dotváří váš styl a plní funkci pro městské použití.
Taška má více kapes pro jednoduchou organizaci věcí. Tkanina po dlouhém používání postupně stárne a stane se jedinečným vintage vzhledem.
Taška má více kapes pro jednoduchou organizaci věcí. Tkanina po dlouhém používání postupně stárne a stane se jedinečným vintage vzhledem.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Novinka | prosinec 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 30 x 46 x 18 cm |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 0,69 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - malá přední kapsa Hlavní kapsa - menší kapsy na drobnosti - telefon, tužky, peněženku - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa |
| Manipulace | Plátěné rukojeti
- plátěné ramenní popruhy |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Šedá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,69 kg |
| Výška | 30 cm |
| Délka | 18 cm |
| Šířka | 46 cm |