Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Šedá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Šedá
Taška přes rameno Troop London TRP0238
je střední velikosti a má elegantní přední klopu a hlavní přihrádku, kterou lze zvětšit.
Taška má nastavitelný plátěný ramenní popruh s délkou od 93 do 150 cm, přičemž dvě mosazné přezky umožňují přizpůsobení délky. Pro pohodlí je popruh vybaven ramenním polštářkem. Na vnější straně tašky najdete zipovou kapsu vzadu a rozšiřující zip na spodní části, který zvětšuje úložný prostor. Přední klopa je zabezpečena dvěma silnými suchými zipy a má výrazný diagonální zip s kapsou. Uvnitř tašky najdete síťovanou zipovou kapsu a další zipovou kapsu s přihrádkami na telefon a pera. Pod přední klopou je další síťovaná zipová kapsa, což přidává na praktičnosti. Hlavní přihrádka je hluboká, prostorná a podšitá látkou s logem Troop, a je uzavíratelná horním zipem.
Model TRP0238 je jedním z nejoblíbenějších v klasické kolekci Troop London. Pokud potřebujete menší tašku, je k dispozici i menší verze TRP0239.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 28 x 26 x 10 cm |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu |
ANO
- zvětšení objemu |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Malá kapsa - umístěná na klopě se zipem Přední kapsy - pod klopou kapsa na zip s organizérem,prostorem pro peněženku - součástí je také síťová kapsa se zipem Hlavní kapsa - prostorná a voděodolná - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Klopa brašny
- je přichycena suchým zipem Plátěný popruh - plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Šedá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Expandér - možnost zvětšení, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Výška | 28 cm |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 26 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Uhlová
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Hnědá
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Khaki
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Modrá
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Růžová
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Fialová
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Tyrkysová
Troop London TRP0238 Rozšířitelná taška přes rameno - Šedá