Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Fialová
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Fialová
Taška Troop London Classic TRP0235
je jednoduchá a lehká brašna přes rameno, dostatečně velká pro uložení diáře velikosti A5, půllitrové láhve s vodou a telefonu, které můžete bezpečně uložit do vnitřní telefonní kapsy.
Mezi vnější prvky této tašky patří nastavitelný plátěný ramenní popruh s mosaznými sponami, bezpečná zadní zipová kapsa, snadno přístupná kapsa na přední straně, další přední zipová kapsa a velký hlavní prostor na zip. Vnitřní uspořádání zahrnuje jednu bezpečnou vnitřní kapsu na zip, vkládací kapsu na telefon a prostorný hlavní oddíl se zipem nahoře, což poskytuje bezpečné úložiště pro vaše potřeby a zařízení. Hlavní zip s širokým otvíráním umožňuje snadný přístup a balení.
Model TRP0235 je také k dispozici ve vertikální verzi pod označením TRP0370 a ve větší variantě, kterou najdete jako TRP0234.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 21 x 23 x 8 cm |
| Barva | Fialová |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - prostorná na samostatný zip Hlavní kapsa - kapsička na mobilní telefon - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Plátěný popruh
- plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Fialová |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 8 cm |
| Šířka | 23 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Uhlová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Hnědá
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Khaki
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Blue
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Růžová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Šedá
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Fialová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Tyrkysová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Burgundy
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Denim