Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Černá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Černá
Taška přes rameno Model
Troop London Classic TRP0235
je kompaktní a lehká, poskytující dostatek místa pro uložení vašich věcí, jako je diář o velikosti A5, půllitrová láhev vody a telefon, který má své místo ve speciální vnitřní kapse.
Vnější design zahrnuje nastavitelný plátěný ramenní popruh s mosaznými sponami, bezpečnou zadní kapsu na zip, snadno přístupnou přední kapsu, jednu přední kapsu na zip a hlavní prostornou přihrádku, která se zapíná na zip. Uvnitř tašky najdete jednu kapsu na zip pro zvýšenou bezpečnost, přihrádku na telefon a hluboký hlavní prostor chráněný zipem, zajišťující bezpečí vašich věcí. Široký hlavní zip umožňuje snadný přístup a usnadňuje balení do tašky.
Tento model
TRP0235 je také dostupný ve svislé variantě označené jako TRP0370 a existuje rovněž ve větší verzi s označením TRP0234
.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 21 x 23 x 8 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - prostorná na samostatný zip Hlavní kapsa - kapsička na mobilní telefon - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Plátěný popruh
- plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 8 cm |
| Šířka | 23 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Uhlová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Hnědá
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Khaki
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Blue
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Růžová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Šedá
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Fialová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Tyrkysová
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Burgundy
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Černá
Troop London TRP0235 Malá brašna přes rameno - Denim