Troop London TRP0234 Brašna přes rameno - Uhlová
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0234 Brašna přes rameno - Uhlová
Taška přes rameno Troop London
Classic TRP0234 je větší verzí modelu TRP0235. Jedná se o jednoduchou a lehkou tašku přes rameno.
Tato taška pojme knihu formátu A4, půllitrovou láhev na vodu a telefon ve vnitřní kapse na telefon. Mezi vnější vlastnosti této tašky patří nastavitelný plátěný ramenní popruh se stylovými a funkčními mosaznými přezkami, zabezpečená zipová kapsa na zadní straně a kapsa s rychlým přístupem na předním panelu. Dále má jedna přední zipovou kapsu a jeden hlavní prostorný zipový oddíl. Vnitřní vlastnosti zahrnují jednu vnitřní zipovou kapsu pro maximální bezpečnost, jednu kapsu na telefon a hluboký a prostorný hlavní oddíl se zipem nahoře pro bezpečné uložení vašich nezbytností. Široké otevírání hlavního zipu umožňuje snadný přístup do hlavního oddílu a usnadňuje balení tašky.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 25 x 30 x 10 cm |
| Barva | Uhlově černá |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsa - prostorná na samostatný zip Hlavní kapsa - kapsičky na mobilní telefon a peněženku - malá kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Plátěný popruh
- plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,6 kg |