Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Khaki
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Khaki
Klasická brašna přes rameno Troop London TRP0239
je menší alternativou k modelu TRP0238.
Tento plátěný kousek je vybaven několika praktickými zipovými kapsami a může se rozšířit díky spodnímu zipu. Na cestách oceníte její praktičnost, protože do ní snadno uložíte pasy, letenky, malý mapový atlas a digitální fotoaparát na zachycení krásných dovolenkových okamžiků. Zvenku má brašna nastavitelný plátěný ramenní popruh s elegantními a funkčními mosazně pokovenými přezkami, bezpečnou zipovou kapsu na zadní straně a rozšiřující zip na spodku, který zvětšuje její kapacitu. Silný suchý zip zaručuje, že přední klopa zůstane pevně na svém místě, a kapsa s nápadným diagonálním zipem přidává na praktičnosti. Uvnitř najdete jednu síťovanou zipovou kapsu a zipovou kapsu s organizačním oddílem, kde lze uschovat telefon a pera. Celá brašna je plně podšívaná látkou s vyraženým logem Troop, což dodává důraz na kvalitu a detaily.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 22 x 18 x 8 cm |
| Barva | Khaki |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu |
ANO
- zvětšení objemu |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Malá kapsa - umístěná na klopě se zipem Přední kapsy - pod klopou kapsa na zip s organizérem,prostorem telefon Hlavní kapsa - prostorná a voděodolná - na zadní straně menší síťovaná kapsa s vlastním zipem Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace |
Klopa brašny
- je přichycena suchým zipem Plátěný popruh - plátěný ramenný popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Khaki |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Expandér - možnost zvětšení, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Výška | 22 cm |
| Délka | 8 cm |
| Šířka | 18 cm |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Uhlová
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Khaki
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Hnědá
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Modrá
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Růžová
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Fialová
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Tyrkysová
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Šedá
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Burgundy
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Denim
Troop London TRP0239 Rozšířitelná menší taška přes rameno - Oranžová