Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L- Khaki
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L- Khaki
Hluboký a sbalitelný hlavní prostor umožňuje označit tuto cestovní brašnu Troop London za multifunkční. Je ideální jako příruční zavazadlo, jako víkendová taška nebo jako taška pro každodenní použití.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Novinka | leden 2016 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 35 x 54 x 24 cm |
| Barva | Khaki |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Objem | 45 l |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Hlavní úložný prostor - hluboká a prostorná hlavní přihrádka se zipem na vrcholu zajišťuje bezpečnost Zadní kapsa - vnitřní kapsa na zip pro maximální bezpečnost |
| Manipulace | Plátěný popruh
- odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh - možnost nastavení pomocí mosazné přezky Rukojeť - silná a tlustá rukojeť s polstrováním nabízí pevné uchopení |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Khaki |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | 1 - 2 kg |
| OBJEM | 41 - 50 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Výška | 35 cm |
| Délka | 24 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Kapacita | 45 l |
| Typ - taška | sport |
Vaše hodnocení produktu:
Doporučené produkty
Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L - Černá
2 299 Kč
Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L - Hnědá
2 299 Kč
Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L - Modrá
2 299 Kč
Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L - Šedá
2 299 Kč
Troop London TRP0263 Velká cestovní brašna 45 L- Khaki
2 299 Kč