Vogart ORIGAMI Kosmetická taštička - Zelená
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart ORIGAMI Kosmetická taštička - Zelená
Vogart ORIGAMI organizér na kosmetiku je praktickým a stylovým doplňkem pro každou ženu. Vnitřek je voděodolný, což chrání veškerou kosmetiku před náhodnými rozlitím a vlhkostí. Organizér je vybaven boční rukojetí, která usnadňuje přenášení. Vnitřní část je navíc navržena tak, aby poskytovala maximální úložný prostor a přehlednost. Navíc obsahuje praktickou přední kapsu pro rychlý přístup k nejpoužívanějším předmětům.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | ORIGAMI |
| Rozměry v x š x h (cm) | 17 x 23 x 8 cm |
| Barva | Zelená |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Objem | 14 litrů |
| Materiál | Nylon, Polyester
- pevný a lehký materiál - mačkaný kepr |
| Oddíly | - uvnitř jemná textilní podšívka
Přední a zadní kapsa - uzavíratelné na zipy Hlavní kapsa - uzavíratelná na zip |
| Manipulace | - boční ucho pro přenášení v ruce |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Zelená |
| MATERIÁL | Polyester |
| HLEDÁM | Toaletní taška |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | do 10 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Hmotnost | 0,14 kg |
| Výška | 17 cm |
| Délka | 8 cm |
| Šířka | 23 cm |
| Kapacita | 3 l |
| Typ - taška | cestovní |