Gladiator METRO Toaletní taška - Černá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator METRO Toaletní taška - Černá
Toaletní taška Gladiator METRO je praktický a kompaktní doplněk na cesty, který ti pomůže udržet hygienické potřeby přehledně uspořádané a vždy po ruce. Je navržena s důrazem na funkčnost, odolnost a snadnou manipulaci během cestování.
Taška je vybavena zadním a bočním poutkem pro pohodlné přenášení nebo zavěšení. Zadní vnější kapsa umožňuje rychlý přístup k drobnostem, které potřebuješ mít ihned k dispozici. Vnitřní prostor nabízí několik organizačních kapes, díky nimž máš ve věcech jasno i během delších cest. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do kufru, cestovní tašky i batohu. Toaletní taška Gladiator METRO je ideální volbou pro ty, kteří chtějí cestovat organizovaně, stylově a bez kompromisů.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | METRO |
| Rozměry v x š x h (cm) | 20 x 29 x 14 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Objem | 8 litrů |
| Materiál | Polyester/ Nylon
- kombinace materiálů - pevnost |
| Exteriér | Kapsy
- dvě kapsy na zip Zadní popruh na madlo - k přichycení k troleji kufru |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka |
| Zámek | NENÍ |
| Manipulace | Boční poutko |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Polyester |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Lze přichytit k madlu kufru |
| HLEDÁM | Toaletní taška |
| OBJEM | do 10 litrů |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Výška | 20 cm |
| Délka | 14 cm |
| Šířka | 29 cm |
| Kapacita | 8 l |
| Spona | Zip |