Gladiator METRO Kufr 2 kolečka 61 cm - Červený
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator METRO Kufr 2 kolečka 61 cm - Červený
Středně velký cenově dostupný dvoukolečkový kufr METRO od Gladiator .
Kolečka jsou vsazená do těla kufru. Tím jsou i chráněna proti nechtěnému nárazu. Pevná konstrukce je potažena kombinací textilních materiálu - polyesteru a nylonu.
Na víku jsou dvě kapsy a uvnitř další dvě kapsy na zip. Na druhé straně jsou fixační pásy pro uložení oblečení. Kufr má plochou horní a boční rukojeť. Na zadní straně kufru je identifikační jmenovka a v horní části kufru je jednoduchý kombinační zámek.
Tato velikost kufru z kolekce METRO je obohacena o boční zip pro možnost zvětšení objemu kufru .
Kolekce je vhodná pro ty, co necestují příliš často.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | METRO |
| Rozměry v x š x h (cm) | 61 x 41 x 24/ 30 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 3 kg |
| Objem | 57/ 63 litrů
- boční zip pro zvětšení kapacity až o 20% |
| Materiál | Polyester/ Nylon
- kombinace materiálů - pevnost |
| Exteriér | Prostorné kapsy
- dvě přední kapsy na zip |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - hlavní úložný prostor s upínáním pro fixaci oděvu - na víku kapsa na zip |
| Zámek | Integrovaný zámek
- 3 bodový |
| Kolečkový systém | 2 vsazená kolečka
- částečně vsazená do těla kufru |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní části pro snadné zvedání - rukojeť na boční straně |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Střední kufry do 69 cm |
| BARVA | Červená |
| MATERIÁL | Polyester |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Uzamykatelná výsuvná trolej, Fixační popruhy, Expandér - možnost zvětšení |
| HLEDÁM | Textilní kufr |
| VÁHA | 2 - 3 kg |
| KOLEČKA | 2 kolečka |
| ZÁMEK | Kombinační zámek |
| OBJEM | 51 - 60 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 3 kg |
| Výška | 61 cm |
| Délka | 24 cm |
| Šířka | 41 cm |
| Kapacita | 63 l |