Gladiator OCEAN Velký lehký kufr 77 cm - Šedý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator OCEAN Velký lehký kufr 77 cm - Šedý
Velký kufr OCEAN je navržen pro dlouhé cesty, dovolené i náročnější expedice, kde je potřeba maximální kapacita bez kompromisů v oblasti hmotnosti a odolnosti. Je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu, který je lehký, pružný a mimořádně odolný vůči nárazům i mechanickému poškození. Charakteristický reliéf inspirovaný kapkami a vlnami oceánu nejen odkazuje na sílu přírody, ale zároveň chrání povrch kufru proti poškrábání. Voděodolný obrácený zip pomáhá zabránit pronikání vlhkosti a zvyšuje bezpečnost obsahu během cestování. Čtyři tichá dvojitá kolečka zajišťují plynulý, stabilní a komfortní pohyb ve všech směrech, a to i při plném naplnění kufru. Horní a boční madlo usnadňují manipulaci při zvedání a přenášení. Integrovaný TSA kombinační zámek umožňuje bezpečné cestování i na mezinárodních letech. Interiér kufru je plně podšitý a prakticky členěný pomocí přepážky, kapes a kompresních popruhů, které udrží obsah přehledně uspořádaný po celou dobu cesty.
OCEAN je ideální volbou pro cestovatele, kteří hledají spolehlivý, prostorný a moderní kufr.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | OCEAN |
| Rozměry v x š x h (cm) | 77 x 52 x 29 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Objem | 95 litrů |
| Materiál | Polypropylen
- velmi odolný a pevný |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - oboustranný balicí systém - kompresní fixační popruhy |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek
- 3 bodový - identifikační kód a pojistka TSA, zámek ani kufr tak při oprávněné bezpečnostní kontrole nebude poničen |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka
- komfortní kolečka otočná o 360° - snadný pohyb a optimální stabilita |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní a boční části pro snadné zvedání |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Velké kufry do 77 cm |
| BARVA | Šedá |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Uzamykatelná výsuvná trolej, Fixační popruhy, Vnitřní zipová přepážka |
| HLEDÁM | Plastový kufr |
| VÁHA | 3 - 4 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 91 - 100 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Výška | 77 cm |
| Délka | 29 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Kapacita | 95 l |