Gladiator YUMMY Kufr 4 kolečka 62cm - Žlutá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator YUMMY Kufr 4 kolečka 62cm - Žlutá
Yummy je ten nejchutnější a nejlahodnější kufr. Jeho atraktivní lesk a design z něj dělají velmi stylový kufr.
Vysoce kvalitní polykarbonát a kontrastní barevné pogumované rukojeti umocňují jeho sofistikovaný vzhled. Vnitřní prostor je navíc vybaven plnobarevnými detaily a dvojitými přepážkami.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | YUMMY |
| Novinka | |
| Rozměry v x š x h (cm) | 62x47x28/31 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Žlutá |
| Hmotnost | 3,9kg |
| Objem | 70 / 80l |
| Materiál | Polykarbonát |
| Interiér | Organizovaný |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka |
| Manipulace | Jednoduché ovládání |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Střední kufry do 69 cm |
| BARVA | Žlutá |
| MATERIÁL | Polykarbonát |
| HLEDÁM | Plastový kufr |
| VÁHA | 3 - 4 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 71 - 80 litrů |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Výška | 62 cm |
| Délka | 31 cm |
| Šířka | 47 cm |
| Kapacita | 80 l |