Gladiator CACTUS Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator CACTUS Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Černý
Odolný a pevný kufr z ABS plastu z kolekce CACTUS značky Gladiator . Bez ohledu na to, zda cestujete do suchých, vyprahlých oblastí nebo vlhkých, zelených krajů, tento kufr vám poslouží.
Má zip po celém obvodu a lze jej uzamknout robustním TSA číselným zámkem na boku. Díky rozšiřitelnému zipu lze kapacitu kufru zvýšit z 36 na 40 litrů, což je skvělé, když potřebujete více místa. Vnitřek kufru je podšitý a obsahuje přepážku na zip, 5 kapes na zip a popruh na zajištění oblečení. Kufr má horní rukojeť a je vybaven pohodlným systémem čtyř koleček a teleskopickou rukojetí.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | CACTUS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 55 x 40 x 20/ 22,5 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Objem | 36/ 40 litrů
- boční zip pro zvětšení kapacity až o 20% |
| Materiál | ABS
- odolný a pevný |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - oboustranný balicí systém - kompresní fixační popruhy |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek
- 3 bodový - identifikační kód a pojistka TSA, zámek ani kufr tak při oprávněné bezpečnostní kontrole nebude poničen |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka
- komfortní kolečka otočná o 360° - snadný pohyb a optimální stabilita |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní části pro snadné zvedání |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Malé, kabinové do 56 cm |
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | ABS |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Fixační popruhy, Vnitřní zipová přepážka, Expandér - možnost zvětšení |
| HLEDÁM | Plastový kufr |
| VÁHA | 3 - 4 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 31 - 40 litrů |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Výška | 55 cm |
| Délka | 20 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Kapacita | 40 l |