Gladiator BOXING Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Červený
55 x 40 x 20/ 25 cm
Hmotnost 2,7 kg
Objem 36 až 40 l
Materiál Polypropylen
Hello! How can I assist you today?
Více informací →Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator BOXING Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Červený
Malé palubní zavazadlo z řady odolných kufrů Gladiator BOXING .
Tato kolekce je vyrobena z pevného a pružného polypropylenu , neboť i box je lehký ale tvrdý jako úder Muhammada Aliho.
Pokud se rádi oblékáte do sportovního stylu, pak je tento kufr určen právě pro vás. I on má totiž sportovně elegantní design. Povrch kufru si pohrává s kombinací matu a jasu. Kufr je navíc rozšiřitelný, takže můžete mít více prostoru na zpáteční cestu, kdy si pohodlně zabalíte i suvenýry. Jeho 4 zdvojená kolečka umožňují plynulý pohyb na téměř jakémkoliv terénu.
Je to ideální kufr pro velké cesty nebo pro toho kdo hledá podporu. Zavazadlo je připraveno vydržet všechna vaše dobrodružství a rozhodně neskončí po 12ti kolovém cestovním závodu.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | BOXING |
| Novinka | únor 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 55 x 40 x 20/ 25 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Ohnivě červená |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Objem | 36/ 40 litrů
- boční zip pro zvětšení kapacity až o 20% |
| Materiál | Polypropylen
- velmi odolný a pevný |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - oboustranný balicí systém - kompresní fixační popruhy |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek
- 3 bodový - identifikační kód a pojistka TSA, zámek ani kufr tak při oprávněné bezpečnostní kontrole nebude poničen |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka
- komfortní kolečka otočná o 360° - snadný pohyb a optimální stabilita |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní části pro snadné zvedání - rukojeť na boční straně |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Malé, kabinové do 56 cm |
| BARVA | Červená |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Uzamykatelná výsuvná trolej, Fixační popruhy, Vnitřní zipová přepážka, Expandér - možnost zvětšení |
| HLEDÁM | Plastový kufr |
| VÁHA | 2 - 3 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 31 - 40 litrů |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Výška | 55 cm |
| Délka | 20 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Kapacita | 40 l |