Gladiator ARCTIC Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Červený
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator ARCTIC Kabinový kufr 4 kolečka 55 cm - Červený
Cestovní kufr se 4 dvojitými koly částečně z pryskyřičného nylonu - Gladiator ARCTIC .
V přední části kufru jsou dvě kapsy a uvnitř další kapsa a fixační pásy, které drží oblečení.
Kufr má horní rukojeť pro pohodlnou manipulaci. Mechanismus kufru je z hliníku a má knoflík na rukojeti pro jeho zvednutí a spuštění.
Na straně je kombinační zámek TSA.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | ARCTIC |
| Novinka | říjen 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 55 x 39 x 20 cm
- včetně koleček a madel |
| Barva | Červená |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Objem | 36 litrů |
| Materiál | Nylon
- pevný materiál |
| Exteriér | Prostorné kapsy
- dvě přední kapsy na zip |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - hlavní úložný prostor s upínáním pro fixaci oděvu - na víku kapsa na zip |
| Zámek | Integrovaný TSA zámek
- 3 bodový - identifikační kód a pojistka TSA, zámek ani kufr tak při oprávněné bezpečnostní kontrole nebude poničen |
| Kolečkový systém | 4 zdvojená kolečka
- komfortní kolečka otočná o 360° - ložisková - snadný pohyb a optimální stabilita |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- zapuštěné teleskopické madlo - rukojeť v horní části pro snadné zvedání |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Malé, kabinové do 56 cm |
| BARVA | Červená |
| MATERIÁL | Nylon |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Uzamykatelná výsuvná trolej, Fixační popruhy |
| HLEDÁM | Textilní kufr |
| VÁHA | 2 - 3 kg |
| KOLEČKA | 4 kolečka |
| ZÁMEK | Zámek TSA |
| OBJEM | 31 - 40 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Výška | 55 cm |
| Délka | 20 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Kapacita | 36 l |