Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Světle Zelená
Máte dotaz?
Podrobný popis - Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Světle Zelená
Kosmetický kufřík BIONIC přináší dokonalé spojení elegance, funkčnosti a odolnosti při cestování. Navazuje na design i technologii celé kolekce BIONIC a je ideálním doplňkem ke kufrům této řady.
Vyroben z odolného recyklovatelného polypropylenu nové generace, poskytuje pevnou ochranu kosmetiky, toaletních potřeb i drobných osobních věcí během celé cesty. Pevná konstrukce chrání obsah před nárazy, zatímco ergonomické horní madlo a nastavitelný ramenní popruh umožňují pohodlné nošení.Praktický zadní popruh umožňuje snadné nasunutí na výsuvné madlo kufru BIONIC, což zajišťuje komfortní a koordinované cestování bez zbytečné manipulace.
| Značka | GLADIATOR |
|---|---|
| Kolekce | BIONIC |
| Rozměry v x š x h (cm) | 27 x 37 x 15 cm
- včetně madela |
| Barva | Světle Zelená |
| Hmotnost | 1 kg |
| Objem | 14 litrů |
| Materiál | Polypropylen
- pevný materiál |
| Interiér | Organizovaný
- jemná textilní polyesterová podšívka - integrované zrcátko pro rychlé úpravy - organizér pro přehledné uspořádání - fixační pás pro bezpečné uchycení lahviček - vyjímatelná oddělovací přihrádka pro lepší organizaci |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- rukojeť pro přenášení v ruce - nastavitelný ramenní popruh přes rameno - odnímatelný, nastavitelný - zadní popruh pro nasunutí na výsuvné madlo |
| Zámek | NENÍ |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Zelená |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Vnitřní zipová přepážka, Lze přichytit k madlu kufru, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Kosmetický kufřík |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 11 - 20 litrů |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | GLADIATOR |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška | 27 cm |
| Délka | 15 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Kapacita | 14 l |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Béžový
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Černý
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Modrý
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Světle Zelená
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Zelený
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Prašně zelený
1 100 Kč
Gladiator BIONIC Kosmetický kufřík - Růžový
1 100 Kč