Vogart CLYDE Bezpečností malý batoh - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart CLYDE Bezpečností malý batoh - Černý
Kolekce bezpečnostních batohů Vogart zahrnuje malé, moderní batohy s pevnou skořepinou. Vyrobeny z odolného nylonu, mají vnitřní organizér, přihrádku na notebook a tablet, polstrovaný zádový panel a ramenní popruhy. Vnější vrstva EVA zajišťuje rychlé schnutí a odolnost proti poškrábání. Batohy mají obrácené zipy, bezpečnou zadní kapsu, port pro sluchátka a USB port s kabelem.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | CLYDE |
| Novinka | |
| Rozměry v x š x h (cm) | 47 x 32 x 16 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Objem | 20 litrů |
| Materiál |
Nylon
- pevný a odolný materiál |
| Notebook |
ANO
- pro velikost až 14" |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Nylon |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Textilní kufr |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | do 10 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | VOGART |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Výška | 33 cm |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 23 cm |
| Typ - batoh | Městský |
| Kapacita | 6,5 l |