Vogart CLYDE Bezpečností batoh - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart CLYDE Bezpečností batoh - Černý
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Nylon |
| HLEDÁM | Batoh |
| ZNAČKA | VOGART |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Výška | 47 cm |
| Délka | 16 cm |
| Šířka | 32 cm |
| Typ - batoh | Elegantní |
| Kapacita | 20 l |