Vogart CAMPER Palubní batoh 55 cm, NTB 17 - Fialový
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart CAMPER Palubní batoh 55 cm, NTB 17 - Fialový
Palubní batoh z kolekce CAMPER od Vogart s možností rozšíření objemu.
Batoh z pevného a neprodyšného polyesteru. Vnitřní s organizérem. Samostatná oddělení, zapínatelné na samostatné zipy.
Vhodné i pro přenosný notebook do 17".
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | CAMPER |
| Novinka | leden 2024 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 55 x 34 x 20/ 26 cm |
| Barva | Fialová |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Objem | 38/ 50 litrů
- boční zip pro zvětšení kapacity |
| Materiál | Polyester
- pevný a odolný materiál |
| Notebook | ANO
- pro velikost až 17" |
| Oddíly | - uvnitř jemná textilní podšívka s logem
Přední kapsa - uzavíratelná na zip - uvnitř organizér na tužky, kreditní karty, telefon - na dvě menší kapsy na zipy Hlavní kapsa - uzavíratelná na zip - prostor pro NTB |
| Rozšíření objemu | ANO |
| Zámek | NENÍ
- možno sepnout hlavní jezdce zipů |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- horní madlo pro přenášení v ruce - nastavitelný ramenní popruh - ergonomická zádová část - nastavitelný hrudní popruh - kompatibilní s trolej systémem, lze navlect na madlo kufru |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| VELIKOST | Malé, kabinové do 56 cm |
| BARVA | Fialová |
| MATERIÁL | Polyester |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | 1 - 2 kg |
| OBJEM | 41 - 50 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Pro NOTEBOOK | 17" |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Výška | 55 cm |
| Délka | 20 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Typ - batoh | Městský |
| Kapacita | 50 l |