Vogart EBORN Batoh, taška 3v1 - Černá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart EBORN Batoh, taška 3v1 - Černá
Univerzální taška
Vogart EBORN
, kterou lze použít jako batoh, tašku přes rameno nebo crossbody, je ideální pro jakoukoli situaci.
Tato 3v1 taška disponuje horním uzávěrem na zip a plochou nenápadnou kapsou pro uložení popruhů batohu. Najdete v ní pouzdro na notebook a tablet (do velikosti 13″) i vnitřní organizér a klíčenku. Pro pohodlné cestování je vybavena popruhem na připevnění tašky k zavazadlu. Na zádech se skrývá bezpečná kapsa, zatímco boční kapsy a přední kapsa poskytují dostatek prostoru na vše potřebné.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | EBORN |
| Rozměry v x š x h (cm) | 38 x 29 x 10 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,66 kg |
| Objem | 11 litrů |
| Materiál |
Nylon
,
Polyester
- pevný a lehký materiál |
| Notebook |
ANO
- pro velikost až 13" |
| Oddíly | - uvnitř jemná textilní podšívka
Hlavní kapsa - uzavíratelná na zip - uvnitř organizér Boční kapsy - na láhve s vodou, skládací deštník Zadní kapsa - prostor pro NTB |
| Manipulace | - horní rukojeť pro přenášení v ruce
- nastavitelný ramenní popruh - kompatibilní s trolej systémem, lze navlect na madlo kufru |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Nylon |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 11 - 20 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Pro NOTEBOOK | 13" |
| Hmotnost | 0,66 kg |
| Výška | 38 cm |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 29 cm |
| Kapacita | 11 l |
| Typ - taška | 3v1 |