Vogart CRUISER Velký batoh 37 L - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart CRUISER Velký batoh 37 L - Černý
Kolekce batohů Vogart CRUISER navržených pro přenášení v cestovním stylu, jsou kompaktní a lehké.
Všechny modely mají přihrádku na notebook a tablet, vnitřní uspořádání, přední a zadní kapsy a popruhy pro upevnění na vozík. Malý batoh vyrobený z materiálu Nylon-Polyester má centrální přihrádku velkých rozměrů. Na přední straně je užitečná kapsa, zatímco horní kapsa je ideální na klíče, brýle a další drobnosti. Přihrádka na 13″ notebook a tablet je samozřejmostí. Uvnitř najdete organizér. Horní madlo a polstrované popruhy i záda zajišťují pohodlí při nošení. Každý batoh má také skrytou zadní kapsu a pásek pro připevnění k zavazadlu.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | CRUISER |
| Rozměry v x š x h (cm) | 46 x 35 x 23 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Objem | 37 litrů |
| Materiál | Nylon, P olyester
- pevný a lehký materiál |
| Notebook | ANO
- pro velikost až 17" |
| Oddíly | - uvnitř jemná textilní podšívka
Hlavní kapsa - uzavíratelná na zip - uvnitř organizér - prostor pro NTB Boční kapsy - na láhve s vodou, skládací deštník Zadní kapsa - prostor pro NTB |
| Rozšíření objemu | NE |
| Manipulace | - horní rukojeť pro přenášení v ruce
- nastavitelný ramenní popruh - nastavitelný hrudní popruh - kompatibilní s trolej systémem, lze navlect na madlo kufru |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Polyester |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 31 - 40 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Pro NOTEBOOK | 17" |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Výška | 46 cm |
| Délka | 23 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Typ - batoh | Cestovní |
| Kapacita | 37 l |