Vogart BOSTON Malý batoh 20 L - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart BOSTON Malý batoh 20 L - Černý
Kolekce BOSTON od Vogart je vyrobena z vysoce kvalitního nylonu a laděna je do sportovně elegantním stylu. Vhodný je tak klidně pro nejdivočejší dobrodružství na druhou stranu i pro nejnáročnější práci, která vyžaduje oblek i kravatu. Kombinace nylonu s vodoodpudivou pryskyřicí s vysoce kvalitními detaily a komponenty, které mu dodávají moderní vzhled. Pečlivé polstrování na zádech poskytuje pohodlí a prodyšnost. A pokud jedete na kole nebo na motorku oceníte reflexní prvky pro lepší viditelnost.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | BOSTON |
| Rozměry v x š x h (cm) | 39 x 29 x 17 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Objem | 20 litrů |
| Materiál | Nylon
- pevný a odolný materiál |
| Notebook | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná textilní podšívka s logem
Přední kapsa - dvě přední kapsy uzavíratelné na zip Hlavní kapsa - součástí je prostor pro tablet - uvnitř menší kapsy USB port |
| Zámek | NENÍ |
| Manipulace | Jednoduché ovládání
- horní madlo pro přenášení v ruce - nastavitelný ramenní popruh - kompatibilní s trolej systémem, lze navlect na madlo kufru |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Nylon |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 11 - 20 litrů |
| ZNAČKA | VOGART |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Výška | 39 cm |
| Délka | 17 cm |
| Šířka | 29 cm |
| Typ - batoh | Městský |
| Kapacita | 20 l |