Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě hnědá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě hnědá
Model Troop London Classic TRP0550
je kompaktnější verzí svého předchůdce TRP0549.
Tento batoh je perfektní pro přenos základních položek jako knih, lahví s vodou a svačin. Jeho design je minimalistický, ale zároveň funkční. Vyroben z odolného bavlněného plátna, batoh nabízí jednoduché a univerzální uspořádání, které zahrnuje prostornou hlavní přihrádku, dvě postranní kapsy a praktické horní ucho. Je navržen tak, aby poskytoval pohodlí i styl. Vnější část batohu je vybavena nastavitelnými ramenními popruhy z plátna s elegantními a praktickými mosaznými přezkami a pevnými horními uchy pro snadné přenášení. Na předním panelu se nachází kapsa na zip, která přidává na praktičnosti. Vnitřní prostor zahrnuje bezpečnostní kapsu na zip a dvě otevřené kapsy pro snadnou organizaci drobností.
Tento batoh je vhodný pro lidi všech věkových skupin, kteří hledají multifunkční a praktický doplněk.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 32 x 24 x 12 cm |
| Barva | Tmavě hnědá |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Objem | 15 litrů |
| Materiál |
Přírodní voskované
plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední boční kapsa - uzavíratelná zipem Boční kapsy Hlavní úložný prostor - hlavní kapsa je prostorná a hluboká - na přední klopě organizér |
| Manipulace |
Plátěné popruhy
- plátěné ramenní popruhy - možnost přichycení k tělu batohu |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Hnědá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 11 - 20 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Výška | 32 cm |
| Délka | 12 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Typ - batoh | Městský |
| Kapacita | 15 l |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Uhlový
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě hnědá
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě zelená
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Modrá