Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Modrá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Modrá
Model Troop London Classic TRP0550
je menší verzí modelu TRP0549.
Tento batoh je ideální pro přenášení základních věcí, jako jsou knihy, láhve s vodou a svačiny, a spojuje jednoduchý design s funkčností.
Je vyroben z pevného bavlněného plátna a jeho uspořádání zahrnuje velkou hlavní přihrádku, dvě boční kapsy a praktické horní ucho pro pohodlné nošení. Nastavitelné plátěné ramenní popruhy s mosaznými přezkami a robustní horní ucho zajišťují snadný přenos. Přední panel obsahuje kapsu na zip pro vyšší praktičnost. Uvnitř najdete vnitřní kapsu na zip pro větší bezpečnost a dvě otevřené kapsy pro lepší organizaci.
Tento batoh je vhodný pro lidi všech věkových kategorií, kteří hledají univerzální a praktický batoh.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 32 x 24 x 12 cm |
| Barva | Modrá |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Objem | 15 litrů |
| Materiál |
Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední boční kapsa - uzavíratelná zipem Boční kapsy Hlavní úložný prostor - hlavní kapsa je prostorná a hluboká - na přední klopě organizér |
| Manipulace |
Plátěné popruhy
- plátěné ramenní popruhy - možnost přichycení k tělu batohu |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Modrá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | 11 - 20 litrů |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,75 kg |
| Výška | 32 cm |
| Délka | 12 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Typ - batoh | Elegantní |
| Kapacita | 15 l |
Vaše hodnocení produktu:
Možno dokoupit
Doporučené produkty
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Uhlový
1 425 Kč
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě hnědá
1 425 Kč
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Tmavě zelená
1 425 Kč
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Modrá
1 425 Kč
Troop London TRP0550 Městský batůžek, 15 L - Hnědý
1 425 Kč