Troop London TRP0508 Dámský městský batůžek - Černý
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0508 Dámský městský batůžek - Černý
Malý dámský batůžek Troop London z kolekce Classic je vyrobený z plátna. Je vhodným, stylovým doplňkem do města. Tkanina po dlouhém používání postupně stárne a její vzhledem se stane jedinečným.
Detaily jsou dokonale dotažené pravou kůží a k zapínání slouží zipy YKK - tedy té nejvyšší kvality. Vnitřní materiál je nepromokavý na což myslí v Londýně především.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Novinka | prosinec 2019 |
| Rozměry v x š x h (cm) | 31 x 26 x 10 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,64 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook | NE |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsy - v přední části je otevřená kapsa Hlavní úložný prostor - hlavní kapsa je prostorná a hluboká s přihrádkou na zadní straně |
| Manipulace | Plátěné popruhy
- plátěné ramenní popruhy - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Ženy |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Hmotnost | 0,64 kg |
| Výška | 31 cm |
| Délka | 10 cm |
| Šířka | 26 cm |
| Typ - batoh | Městský |