Troop London TRP0384 Batoh do školy - Fialový
Máte dotaz?
Podrobný popis - Troop London TRP0384 Batoh do školy - Fialový
Unisex školní batoh Troop London klasického vzhledu, kde je dominatou velká kapsa na přední straně batohu.
Uvnitře je potom prostorná hlavní kapsa s menšími kapsami na drobnosti.
Batoh je určen spíš pro mladistvé, kteří ho mohou využívat jako školní batoh, nebo jako společníka pro každodenní městský život.
| Značka | TROOP LONDON |
|---|---|
| Kolekce | CLASSIC COLLECTIONS |
| Rozměry v x š x h (cm) | 44 x 30 x 20 cm |
| Barva | Fialová |
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Objem | neuveden |
| Materiál | Přírodní plátno
- velmi silná přírodní bavlna Pravá kůže - ozdobné prvky |
| Notebook/ tablet | ANO
13" |
| Rozšíření objemu | NE |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem Troop London
Přední kapsy - v přední části je vetší prostorná kapsa na zip Hlavní úložný prostor - dvě vnitřní menší kapsy - hluboká a prostorná hlavní kapsa s horním zipem - pohodlně se do tašky vejdou knihy, složky i dokumenty o rozměru A4 |
| Manipulace | Plátěné popruhy
- plátěné ramenní popruhy - možnost nastavení pomocí mosazné přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Fialová |
| MATERIÁL | Přírodní bavlna |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Prostor pro mobilní telefon, Prostor pro notebook, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Batoh |
| VÁHA | až 1 kg |
| URČENO PRO | Univerzální |
| ZNAČKA | TROOP LONDON |
| Pro NOTEBOOK | 13" |
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Výška | 44 cm |
| Délka | 20 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Typ - batoh | Škola |
Vaše hodnocení produktu:
Doporučené produkty
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Černý
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Hnědý
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Modrý
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Fialový
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Šedý
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Tmavě šedý
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Khaki
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Růžový
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Tyrkysová
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Květinový
1 000 Kč
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Oranžový
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Burgundy
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Denim
1 199 Kč
Troop London TRP0384 Batoh do školy - Zelený
1 199 Kč