Vogart SUMMIT Malá report taška - Černá
Máte dotaz?
Podrobný popis - Vogart SUMMIT Malá report taška - Černá
Malá report brašna od Vogartu z kolekce SUMMIT je vybavena zipem pro bezpečné uzavření.
Brašna nabízí jak vnější, tak i vnitřní kapsy pro optimální uspořádání věcí. Ramenní popruh brašny je nastavitelný, což umožňuje pohodlné nošení. Uvnitř brašny se nachází praktický organizér, který usnadňuje přehledné uložení drobností. Brašna je vyrobena z kvalitního nylonu a vnitřní část je opatřena jemnou textilní podšívkou. Na přední straně brašny jsou dvě menší kapsy na zip pro rychlý přístup k nezbytnostem. Hlavní úložný prostor brašny je rovněž uzavíratelný zipem a je v něm ukryta menší vnitřní kapsa na zip pro bezpečné uložení cenností. Nastavitelný ramenní popruh zajišťuje, že brašna se přizpůsobí vašim potřebám a pohodlí i během delšího nošení.
| Značka | VOGART |
|---|---|
| Kolekce | SUMMIT |
| Rozměry v x š x h (cm) | 22 x 18 x 6 cm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 0,25 kg |
| Objem | 2,5 litru |
| Materiál | Nylon
- pevný materiál |
| Oddíly | - uvnitř jemná nepromokavá podšívka s logem
Přední kapsa - na samostatný zip Hlavní kapsa - prostorná - kapsička na mobilní telefon - kapsa na zadní straně pro zajištění maximálního bezpečí Zadní kapsa - bezpečnostní kapsa na zip |
| Manipulace | - plátěný ramenný popruh
- možnost nastavení pomocí přezky |
| Záruka | 2 roky |
Parametry
| BARVA | Černá |
| MATERIÁL | Nylon |
| VLASTNOSTI ZAVAZADLA | Vnější kapsy, Vnitřní kapsy, Rukojeť pro přenášení, Ramenní popruh |
| HLEDÁM | Tašku |
| VÁHA | až 1 kg |
| OBJEM | do 10 litrů |
| URČENO PRO | Muže |
| ZNAČKA | VOGART |